Core Energy Services Kft. egy független energiatanácsadó cég, amely az energiakereskedők versenyeztetésével segíti a vállalkozásokat villamos áram és földgáz költségeik csökkentésében.

Növekedési terveink megvalósításához keresünk országosan partnereket az alábbi területen

Területi képviselő

FELADATOK:

  • Adott régióban lévő új, potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolatok kiépítése, ügyfélkör bővítése
  • Az ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése
  • Számos villamos áram illetve földgáz kereskedő ajánlatainak a bemutatása
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése, üzletkötés
  • Adatgyűjtés (közüzemi szerződések, számlamásolatok, fogyasztási adatok, stb.)
  • Üzletkötéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

LEENDŐ PARTNERÜNK RENDELKEZZEN:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállással, értékesítő szemlélet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • Energiakereskedőnél vagy energia tanácsadónál szerzett legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
  • Meglévő üzleti ügyfélkör

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljesítményarányos jutalékrendszer – kimagasló kereseti lehetőséggel
  • Szakmai tréning és felkészítés
  • Kiemelt támogatást élvez központi irodánktól az értékesítési folyamat során
  • Kiemelkedő és egyedi energiaellátási konstrukciók és szolgáltatások értékesítése
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szerződéses viszony
  • Fő, – vagy melléktevékenységként is végezhető (EV., Bt., Kft.)

Jelentkezését küldje a karrier@core-energyservices.com e-mail címre.